Co zkusit třeba sklo?

Jste majitelem například administrativní budovy? Rozhodl jste se, že dáte budově novou fazónu? Slibujete si od toho větší zájem potencionálních nájemcům? Není problém, jen máte několik možností, jak to provést, rozhodujícím faktorem je jenom výše vašeho úvěru nebo tloušťka vaší peněženky.

skleněné fasády cena

Číst dál...

Dobeš Kovovýroba, spása pro Váš plot

Koukáte na svůj plot a je Vám k pláči? Tak neváhejte a dejte ho dohromady, ať není pro ostudu sousedům. Správí to pouze nové pletivo nebo to bude chtít od základu včetně zabetonování nových sloupků? To už nechám na Vás, jen poradím, kde potřebné komponenty nakoupit.

pletivo 80 cm

Číst dál...

Pletivo pro Váš plot od Dobeš kovovýroba

Chcete stavět dům, nebo dokonce je savba v realizaci? Přemýšleli jste už o tom, kde a jaký plot budete mít? Stačí Vám klasické plotové sloupky a pletivo nebo chcete mít naopak betonový plot, pes který nikdo nevidí? Je třeba myslet i na tyto podstatné věci.

Číst dál...

Rekonstrukce komínů Zlín

Zjistili jste, že po zimě je Váš komín jedna prasklina vedle druhé vlivem silných mrazů? Tím pádem neplní standardní funkci a v případě nějaké mimořádné události by zajisté kominík nebo pojišťovna vyhodnotila stav za nevyhovující a Vám by krátila pojistné plnění.

komíny zlín

Číst dál...

Kvalitní vyvložkování dělá pravý komín

Dnes bude řeč o komínech, mnoho z vás by přívítalo přesnou definici a princip tohoto stavebního prvku. Takže jedná se o spalinovo cestu obvykle svisle postavenou, případě systém sloužící pro odvod spalin z topeniště. Principem se nejedná o nic, co by lámalo lidskou mysl, komín využívá rozdílné hustoty a teploty vzduchu uvnitř a venku. Konkrétně vnitřní spaliny mají nižší hustotu, tím pádem jsou vytlačovány čerstvým vzduchem a vzniká pověstný "tah".

Číst dál...