Swim Spa XL či XXL? Raději kanadskou Hydropool!

Zvažovali jste někdy nad vlastním bazénem? Proč ne, díky snižování cen se stávají daleko dostupnější než před několika lety. Zkráceně řečeno, nepotřebujete mít na bankovním účtu několik miliónů korun nebo eur, abyste zaplatili veškerý provoz. Mnoho lidí má dilema, bazén nebo vířivka? To je zcela na vás, ale zapomínáte na kombinaci obou věcí, tedy swim SPA. Pojďme se podívat na toto unikátní řešení.

swim spa

Cože, Swim Spa?

Ano, slyšíte správně, dokonce i tušíte správně, jedná se o takovou „hybridní vířivku“, která umožňuje jak relaxaci, tak plavání. Dříve jste se s tímto zařízením mohli potkat výhradně v léčebných, rehabilitačních a sportovních zařízeních, nyní jej můžete mít u sebe doma. Jedná se o ideální řešení pro naše podmínky mírného pásu, protože díky dokonalé tepelné izolaci se můžete v bazénu koupat celoročně, přestože jej máte umístěný venku!

Zkráceně se jedná tedy o:

  • Masážní/plavecký bazén.
  • Můžete jej umístit v interiéru/exteriéru.
  • Můžete jej mít zcela/částečně zabudovaný.
  • Existuje také mobilní verze v cedrovém kabinetu.

Zaplavu si v něm?

Ano, zaplave si v něm téměř každý, Swim Spa je totiž vybaven nastavitelným protiproudem pro všechny kategorie plavců. Jako jediný akrylátový bazén je speciálně navržený tak, aby sloužil k plavání a relaxování ve vířivce. Tato kombinace vám nabízí možnost kondičního plavání, cvičení nebo jen uvolnění a relaxace.

Kolik stojí provoz?

Finance jsou velmi důležitým aspektem výběru jakékoliv věci. Peníze často mohou za to, že se uchýlíme radši k méně kvalitní věci, ale za to s příznivější cenou. Málokdo si dá tu práci, aby propočítával provozní náklady, nicméně se může stát, že ona vysněná super akční cenovka skrývá naprostý energetický propadák, který zkrátka nevyplatí ani z jednoho pohledu! Tyto parametry se podílí na energetické náročnosti:

  • Technologie ohřevu,
  • Příkon,
  • Izolace

Záruční a pozáruční servis!

Pokud máte zájem alespoň o trochu kvalitní swim spa, vyhněte se u cenovek štítkům „Super akce, Akce, Trhák, Výprodej“! U levných bazénů často neznámých výrobců je enormní problém s kvalitou, záručním a pozáručním servisem. Doporučení zní, vybírejte takové výrobce, kteří jsou renomovaní, mají mnohaleté zkušenosti a skvělé reference.

Pokud jste se rozhodli a pořízení swim spa už nic nebrání, doporučím vám výrobce Hydropool, který patří ke špičce na českém trhu. Díky společnosti Canadiana, která nabízí záruční a pozáruční servis, už nic nebrání tomu, abyste si konečně odpočinuli ve svém vlastním swim SPA.

Společnost Hydropool nabízí tyto varianty Swim Spa:

  1. AquaTrainer
  2. AquaSport
bazén s protiproudem swim spa
 
Jděte na web https://virivky.com !