Vyzkoušejte OSB desky

OSB deskyTaková stavební OSB deska se vyrábí listováním různým zbytků dřeva. U nás se jedná o kvalitní borovici. Většinou se vytváří 3 nebo 4 vrstvy, které se na sebe pokládají v různých směrech podle toho, jaké chceme vytvořit vlastnosti. Ke spojení se využívají různé materiály, my používáme fenolformaldehydovou pryskyřici. Tyto OSB desky mají velké využití ve stavebnictví. Díky svým vlastnostem, jako je například voděodolnost, se využívají přímo na dřevostavbách.

Číst dál...

Lešenářské kozy

Stavební neboli lešenářská koza a ještě k tomu nastavitelná? Taková podpěra je neocenitelným pomocníkem na stavně i v dílně každého kutila, například při výrobě nábytku. Její výhodou je, že se může po skončení práce složit a nezabírá tak místo. Oproti velkým těžkým stavebním kozám mají skládací lešenářské kozy výhodu, že se s nimi snadno manipuluje. Pokud nepotřebujete velkou kozu, taková pro vás může být správnou volbou. Pokud ale sháníte ty klasické, v naší nabídce také jsou. Stačí se podívat na naše webové stránky, Dobeš Kovovýroba je tu pro vás.

Krby

Stále častěji se v moderních domácnostech objevují krby, které slibují nejen vysokou kvalitu, ale také moderní design. Krb si můžete nechat nainstalovat do jakékoliv místnosti, například do obývacího pokoje, na chodbu, ale také do společenské místnosti. Krb produkuje teplo, které se postupně šíří všemi místnostmi, a tak má nejen estetickou, ale i praktickou funkci.Ušetří spoustu peněz za vytápění.

Číst dál

Oplocení

Oplocení domu či chalupy je v dnešní době nepostradatelná věc. Ploty od firmy DOBEŠ jsou složeny z kvalitních ocelových sloupků a z poplastovaných nebo pozinkovaných pletiv, které Vám zaručí kvalitní a ochranné oplocení.
DOBEŠ nabízí široký sortiment nejen plotů a pletiv!

Realizace interiérů

Rádi prohlížíte časopisy, kde jsou byty s útulným interiérem? Chcete mít také moderní byt, do kterého se nemusíte stydět pozvat své kamarády a příbuzné? Objednejte si designéry a odborníky, kteří nabízí realizace interiérů. Můžete si nechat udělat nábytek na míru, stavební práce a také celou řadu bytových doplňků, které je nezbytné sladit s celkovým vzhledem interiéru.

Číst dál