4 situace, ve kterých je lepší uvažovat nad předáním firmy

Žena, Spací, Pohovka, Domácí, Relaxační, Přestávka

Jak předat firmu? Nejjednodušším způsobem je nechat si pomoci od profesionálů, kteří se věnují předání firem mnoho let a mají spoustu pozitivních referencí.

Vlastníte firmu? Těšíte se dobrému zdravotnímu stavu a šťastné rodině? Gratulujeme, toto téma není pro vás. Aspoň ne zatím. Snad vám to vydrží. I tak je možná dobré vědět, na jaké věci si dávat pozor ve svém každodenním životě, kdy vám tělo a okolí začne naznačovat, že je čas zpomalit.

Vypijete denně více kávy než vody - káva je často úzce spojená s obchodními jednáními, zvýšenou efektivitou a kreativitou, proto se není čemu divit, že její účinky jsou v branži žádané, ne-li nezbytné. Pokud si ovšem nemůžete představit život bez několik káv denně, nebo ji nepřestanete pít, ikdyž vás z ní pálí žáha, možná máte problém.

Více lidí ve vašem okolí vám sděluje, že vás dlouho neviděli, ikdyž vám to tak nepřijde. Týdny vám utíkají jako voda obzvlášť, když trávíte většinu dne v práci a snažíte se mít aspoň zdraví počet hodin v posteli. Pokud vám začal život utíkat nepřiměřeně rychle a vaše tempo se už vůbec neshoduje s tempem rodiny, či přátel, může se jednat o jeden z příznaků přílišného nátlaku na sebe sama.

Nemůžete se zbavit otravné rýmy. Nebo se vám často vrací. A v zásadě to může být cokoliv jiného, než rýma, může to být zvláštní bolest v zádech, nebo začínáte hůře vidět na jedno oko a cokoliv tomu podobné. Vaše tělo, když jej přestanete poslouchat, vás donutí zastavit se a poslouchat. Prosím dejte si pozor, co se vám snaží říct, jinak může být jednou pozdě.

Jste extrémně podráždění. A to neustále. V kavárně vám zapoměli dát dát dvojité espresso, nebo dali bílý cukr místo hnědého a vy z toho máte hysterický záchvat a pořád se k tomu v myšlenkách vracíte. Nikdo ve vašem okolí nevidí, v čem je takový problém a o to víc vás rozčílí, že vás nikdo nechápe. Naprosto jasný důkaz působení dlouhodobého stresu a naprosté volání o pomoc od vašeho podvědomí. Zpomalte, nebo z toho zešílíte.