Digitální tisk vytlačuje ofset

Začnu trochu z jiné strany, nicméně poté se dostanu k jádru věci. Reklama, billboardy, letáky, televizní spoty a podobné produkty lze shrnout pod jedno slovo a to „marketing“. Samotný marketing je důležitou a dnes už nezbytnou součástí úspěšného byznysu. Záměrem všech marketingových specialistů nebo PR oddělení je to, že dají světu vědět o existenci jejich „TOP“ produktu. Schválně jsem použil uvozovky, protože dnes je pravidlem, že to, co je v reklamě není zdaleka ta úžasné, jak se tvrdí. Naopak produkty levnější a bez pompézní reklamní masáže, cílené na spotřebitele jsou kvalitnější! Držme se tématu a vraťme se k marketingu, který lze charakterizovat jako aktivity, které identifikují potřeby své vlastní, ale také zákazníka.

Číst dál...

OPG rentgen cena

Pokud Vás čeká jakýkoliv zákrok, týkající se Vašeho chrupu, setkáte se s pojmem OPG. Jedná se o takzvaný ortopantomogram, tedy přehledný panoramatický rentgenový snímek zachycující dentici, obě čelisti, čelistní klouby a část nosní dutiny. Získává se ortopantomografickou snímkovací technikou. Klasický OPG snímek má rozměry 15 cm × 30 cm, někdy 30 cm × 12 cm. Takže pojďme se podívat na zařízení, která Vám mohou takový snímek vytvořit.

Číst dál...

Agro penumatiky SEHA

Pokud sháníte nové průmyslové nebo agro pneumatiky, neváhejte navštívit eshop společnosti MANDS, která Vám nabídne široký sortiment pneumatik ať už prémiových nebo s výborným poměrem cena/výkon.

pneu seha

Číst dál...

Náhradní díly pro RC modely od ASTRA

Relativně krásné počasí je tady a jste-li nadšencem rc modelů vyrážíte se s svými miláčku do exteriérů, bohužel s větším prostorem se markatně zvyšuje riziko poškození nebo kompletní destrukce modelu vlivem nehody. Je dobré tedy vědět, kde sehnat náhradní díly pro případ nehody.

rc modely náhradní díly

Číst dál...

Čtyřkolky pro ty nejmenší

Jste-li vyznavatelem rychlých motocyklů, tak je velmi pravděpodobné, že k tomu povede i své děti a nedá Vám to ani příliš úsilí, protože budou chtít být jako tatínci. Dítě Vám roste a nejednou je ve věku, kdy si může udělat řidičský průkaz na motorku nebo čtyřkolku. Nejlepší by však bylo, kdybyste mu pořídili jen tu čtyřkolku do začátku.

Číst dál...