LED osvětlení jako reklama

Marketing, reklama, spot, to vše jsou věci, které na populaci působí a ovlivňují jejich chování. Ne vždy se jedná pouze o nákup nějakého produktu, mnohdy se může jednat o prezentaci služeb či obchodní partnerství. Mnoho firem sahá po různých praktikách, jak se zviditelnit. Populárním prostředkem je vytvoření světelné reklamy, která v noci krásně září.

Číst dál...

Digitální tisk vytlačuje ofset

Začnu trochu z jiné strany, nicméně poté se dostanu k jádru věci. Reklama, billboardy, letáky, televizní spoty a podobné produkty lze shrnout pod jedno slovo a to „marketing“. Samotný marketing je důležitou a dnes už nezbytnou součástí úspěšného byznysu. Záměrem všech marketingových specialistů nebo PR oddělení je to, že dají světu vědět o existenci jejich „TOP“ produktu. Schválně jsem použil uvozovky, protože dnes je pravidlem, že to, co je v reklamě není zdaleka ta úžasné, jak se tvrdí. Naopak produkty levnější a bez pompézní reklamní masáže, cílené na spotřebitele jsou kvalitnější! Držme se tématu a vraťme se k marketingu, který lze charakterizovat jako aktivity, které identifikují potřeby své vlastní, ale také zákazníka.

Číst dál...

Náhradní díly pro RC modely od ASTRA

Relativně krásné počasí je tady a jste-li nadšencem rc modelů vyrážíte se s svými miláčku do exteriérů, bohužel s větším prostorem se markatně zvyšuje riziko poškození nebo kompletní destrukce modelu vlivem nehody. Je dobré tedy vědět, kde sehnat náhradní díly pro případ nehody.

rc modely náhradní díly

Číst dál...

OPG rentgen cena

Pokud Vás čeká jakýkoliv zákrok, týkající se Vašeho chrupu, setkáte se s pojmem OPG. Jedná se o takzvaný ortopantomogram, tedy přehledný panoramatický rentgenový snímek zachycující dentici, obě čelisti, čelistní klouby a část nosní dutiny. Získává se ortopantomografickou snímkovací technikou. Klasický OPG snímek má rozměry 15 cm × 30 cm, někdy 30 cm × 12 cm. Takže pojďme se podívat na zařízení, která Vám mohou takový snímek vytvořit.

Číst dál...

Agro penumatiky SEHA

Pokud sháníte nové průmyslové nebo agro pneumatiky, neváhejte navštívit eshop společnosti MANDS, která Vám nabídne široký sortiment pneumatik ať už prémiových nebo s výborným poměrem cena/výkon.

pneu seha

Číst dál...