5 důvodů, proč polepit firemní vůz

Přemýšlíte nad tím, že investujete do reklamy, která bude zdobit vaše auto, ale nejste si jisti, jestli se taková investice vyplatí a nebude pro vás zbytečným výdajem?

Nemějte obavy. Polepem vašeho auta můžete jedině získat!
 

Výhody reklamy na autě
 

1. Firemní vůz s polepem působí na vaše zákazníky profesionálně.

Firemní automobily mají lidé spojeny s úspěšností firmy – pokud vám někdo v práci nabídne firemní vůz, je to pro vás známka toho, že společnosti se daří. Stejně tak působí firemní vůz i na vaše klienty.
 

2. Polepy aut jsou nedílnou součástí vaší firemní identity – zvyšují povědomí o značce.

Pokud lidé budou potkávat auta s vašimi firemními polepy, řeknou si, že vaše firma je asi velmi úspěšná, když má tak rozsáhlý vozový park a dbá na firemní identitu.
 

3. Polepením získá vaše auto novou “tvář”.

Pokud vaše firemní auto už něco pamatuje, je to dost možná poznat i na jeho laku. Tuto kosmetickou chybku vám pomůže zakrýt polep celého auta nebo jeho větší části. Nepodceňujte vzhled vašeho vozu…

4. Pohyblivá reklama zaujme mnohem více lidí.

Díky tomu, že se bude auto s polepem pohybovat, můžete bez větší snahy oslovit více lidí v regionu, kde působíte. Vaše reklama se bude ukazovat tam, kde budete vyřizovat zakázky či mít schůzky s klienty.
 

5. Polepy aut zaujmou chodce i řidiče.

Reklama formou polepu auta nezaujme jen řidiče, jako tomu je například u billboardů, ale osloví i chodce na přechodu či na zastávkách hromadné dopravy. Vaše cílové publikum tak není omezeno pouze na řidiče, ale má daleko větší dosah.

Chcete-li působit profesionálně, šířit povědomí o vaší značčce a oslovovat potencinální klienty ve vašem regionu, polepy aut jsou pro vás správná volba!