Kawasaki Ninja 300 od DV Moto Zlín

Jaro je tady! Vyražte na silnice s novým strojem, který se na pár let stane vašim miláčkem, kterého si budete hýčkat, umývat, leštit a mít ho skoro radši, než vašeho partnera. Patříte-li k nadšencům jednostopých silných strojů, neváhejte a utíkejte do prodejny DV Moto Zlín a vyberte si to pravé pro Vás.

 

kawasaki ninja

 

 

Dáme si něco z historie, víte, kdo sestrojil první český motocykl? V dnešní době má jména těchto dvou zakladatelů Škoda Auto ve znaku u speciálních nejluxusnějších verzí modelů. Ano, správně, jedná se o Václava Klementa a Václava Laurina. Veřejnosti byl první český motocykl představen roku 1899.

 

Co takhle pořídit nový model Kawasaki Ninja 300. Tato motorka nabízí styl, výkon téměř 40 koní a technologii, která zastíní všechny ostatní motocykly v její kategorii. Vzhled a ovládání, inspirované velkými stroji, podtrhují výjimečnost výkonného motoru o objemu 296 cm3.

 

Společnost DV Moto Zlín je profesionál na trhu s prodejem nových motocyklů, skútrů a čtyřkolem. Samozřejmostí je obrovský sortiment náhradních dílů a  oblečení na motorku.