LED osvětlení jako reklama

Marketing, reklama, spot, to vše jsou věci, které na populaci působí a ovlivňují jejich chování. Ne vždy se jedná pouze o nákup nějakého produktu, mnohdy se může jednat o prezentaci služeb či obchodní partnerství. Mnoho firem sahá po různých praktikách, jak se zviditelnit. Populárním prostředkem je vytvoření světelné reklamy, která v noci krásně září.

 světelná reklama

Marketing je nezbytností

Odpověď zní samozřejmě, že ano, lze. Nicméně nikdo přesně nebude tušit, jestli celý business nedopadne fiaskem. Zkusme se zamyslet nad tímto případem:

„Přijdete za potencionálním klientem a nebudete mít vizitku ani prezentaci své firmy. Své podnikání můžete prezentovat sebe líp, ale lidé zapomínají, a to se může zcela reálně stát, takže Vaše úsilí je zcela marné, jen proto, že si klient například nezapamatuje, jaké nabízíte služby nebo produkty. Jenže, co když přijde druhý den konkurence s totožným produktem nebo službou, ale s tím rozdílem, že konkurent zanechá vizitku a hezkou prezentaci své firmy. Na konec si neodpustím řečnickou otázku, pro koho se rozhodne klient?

Reklama a LED reklama

S marketingem úzce souvisí reklama. Jedná se o proces, kterým jsou hledáni uživatelé zboží, služeb nebo myšlenek prostřednictvím komunikačních médií. Využívají ji zejména obchodní společnosti, ale také neziskové organizace a profesní či sociální organizace. Chcete-li se odlišit a zároveň být moderní, jasnou volbou jsou světelné reklamy, které Vám pomohou cílit na nové klienty. LED reklama plní zároveň, jak reklamní, tak informační funkci. Pokud je dobře zvolená může posloužit také jako architektonický prvek. Jak již název napovídá, pro osvětlení reklam jsou použity LED systémy, které se vyznačují nízkou spotřebu elektrické energie a také dlouhou životnost.

Druhy světelné reklamy:

  1. Světelná trojrozměrná písmena
  2. Podsvícené reklamní LED panely

Výhody světelné reklamy:

  • Dlouhá životnost LED modulů
  • Vysoká svítivost
  • Minimální náklady na údržbu
  • Nízká spotřeba elektrické energie

světelná reklama

Výroba světelné reklamy

Výroba světelné LED reklamy není nic jednoduchého proto je dobré tuto činnost svěřit odobrníkům. Osobně mohu doporučit firmu OK design, která se zabývá návrhem a vyhotovením tohoto typu reklam. Nejedná se však o jedinou činnost této společnosti, ve svém repertoáu má také výrobu stojanů nebo orientačních cedulí.