Náhradní díly pro RC modely od ASTRA

Relativně krásné počasí je tady a jste-li nadšencem rc modelů vyrážíte se s svými miláčku do exteriérů, bohužel s větším prostorem se markatně zvyšuje riziko poškození nebo kompletní destrukce modelu vlivem nehody. Je dobré tedy vědět, kde sehnat náhradní díly pro případ nehody.

rc modely náhradní díly

Vlastnit a provozovat rc model není zrovna nejlevnější věc, každý se jej snaží chránit před různými vlivy, ale bohužel někdy se člověk neubrání a buďto svou nebo vinou někoho jiného se může stát, že se hold stane nehoda a model se porouchá.

 

Typy nehod:

  • nabourání rc auta do překážky
  • pád rc letadla na zem
  • ulomení součástí rc modelů vlivem srážky
  • a jiné…

 

Následky nehod mohou být malé, například náklady na opravu se vyšplhají do pár stovek korun, ale také se může stát, že rc model aboslutně zničíte a použít se nebude dát vůbec nic. V tomto případě je oprava nákladná a vyšplhá se do několika tisíců korun.

 

V úvodu jsem zmínil, že je vhodné mít distributora náhradních dílu, tak se na to pojďme společně podívat. Nejlepší volbou je koupit rc model u takového prodejce, který Vám je schopen obstarat náhradní díly. V tomto případě je problém vyřešen a veškeré problémy řešíte s tímto prodejcem. Ideálním prodejcem je e-shop ASTRA.