Trendy v marketingu, které Češi stále nechápou

Často se mluví o řadě věcí, které by podnikatelé na internetu měli brát za standard. Každý nad tím pokýve hlavou, ale tím to končí. Ovšem neuvědomují si, že tímto přístupem přichází o stovky zákazníků!

 podnikatelské kurzy

Personalizace

No nebylo bys super, kdybyste své zákazníky v mailingu oslovovali jménem? Kdybyste jim dali dárek k svátku, v nějakému výročí? Jo, bylo! A to je jenom jedna z mnoha možností, jak využít informace, které o vašich zákaznících máte. Ovšem většina majitelů e-shopů je líná zpracovat si pořádnou a kvalitní databázi. Ovšem pokud si nastavíte zapisování do databáze již při zpracování objednávky, tak si ušetříte spoustu práce. Následná práce s klientem pak bude mnohem efektivnější, než se vám někam automaticky zapíše jenom e-mail a jméno. A pokud máte problém se zpracováním již současné databáze, využijte „levné síly“ – nabídněte nějakým studentům brigádu. Ti vám databázi doplní za levný peníz.

Máte zájem o další články na toto téma? Pokračujte na blog pana Jemelky, který pořádá také kurzy pro malé a střední podnikatele. Patří mezi špičku na trhu a své výsledky opravdu garantuje!