Online realitní makléř Praha

Matička Praha, město stověžaté, srdíčko Evropy. Ale také doupě lumpenkavárny, zarostených hipsterů, veganů a všech možných komunit, které ctí ty nejvyšší morální a duševní hodnoty a vlastní největší IQ v republice. A s takovými chcete jednat o pronájmu kanceláře, i když je pro vás Praha strategicky stěžejní a potřebujete zde pobočku? Tak to bych vám nepřál ani v nejhorším snu.

Číst dál...

Co obsahuje a k čemu je ekonomické poradenství?

Ekonomické poradenství se vypracovává v případě, pokud chcete investovat peníze do nových projektů, divizí nebo prostě chcete zjistit vaši současný ekonomický stav. Nejprve se začíná analýzou současného stavu, kdy se vyhodnocují náklady, výnosy a finanční toky klienta. Následuje bonita a posouzení likvidity majetku. Zaměřuje se také na aktiva a pasiva. Ekonomické poradenství pak vyplývá z výsledků těchto analýz se zaměřením a ohledem na konkrétní cíl.

ekonomické ukazatele

Číst dál...

Kremace končí v urnovém pomníku

Kremace už dávno není opředena tolika pověrami, kdy hlavním zdrojem všech informací byl děsivý Spalovač mrtvol. Nechat svou věčnou památku v urnovém pomníku volí čím dál více lidí. Jak to tedy v krematoriu chodí?
Nebožtík je uložen v rakvi, která se od těch klasických o moc neliší.

Než přijde na řadu, je uložen v mrazících místnostech, kde se teplota pohybuje až k - 20. Pokud je tělo čerstvé, bývá uloženo pouze v chladící místnosti.
Nebožtík je kremaci připraven jako při běžném pohřbu. Je svátečně oblečen a připraven. Problém nastává, pokud byl v životě obézní. Tuk se spaluje rychleji a tak je potřeba přizpůsobit teplotu tak, aby bylo vše podle plánu. Rakev se ještě kontroluje, je přísně zakázáno, aby pozůstalí dávali na "rozloučenou" alkoholické nápoje, ty pak v peci mohou explodovat. Po celém procesu je výsledkem jen popel, který se uloží do urnového pomníku.

Nové byty

Byty se opět dostávají do oblíbené pozice, jelikož mladé páry nechtějí stavit nové domy a starat se například o zahradu. Proto dochází naopak k častým rekonstrukcím starých bytů. Aby taková rekonstrukce bytů trošku vypadala a bydlení v něm mělo smysl, je třeba být inovativní a kreativní. Není třeba obsáhlého vybavení, naopak v jednoduchosti síla. Zejména barva zdi může hrát klíčovou roli v celém nastavení bytu. Tradiční bílá pomalu ale jistě mizí - nikoho už nebaví a nepůsobí pozitivně. Takový oranžový či fialový obývák okouzlí na první pohled a pobyt v něm je daleko příjemnější. To samé platí pro ložnice, které jsou zajímavé například v červené či zlaté barvě. Vhodný nábytek pak dovede rekonstrukci bytů k dokonalosti.

Reakce na praskající trubky

Prozkoumali jsme fórum uživatelů Citroenu a nalezli jsme problém u aut, kterým praskají hydraulické trubky. Co psali uživatelé?
"Myslím si,že některé trubičky budou náchylnější a proto bychom jim měli věnovat pozornost "
"Ahoj,na mé Xantii 1,9TD 96 rok mi praskla hydrotrubka vedoucí od pravé přední koule někam za motor. Prdla v místě,kde je takovou plechovou úchytkou chycená do kastle,respektive neprdla,a le začala chcát,a pomalu prochčívala víc a víc,koupil jsem novou za 890 kč v citroenu,nechal vyměnit,a od té doby je vše v pořádku.Je to nejčastěji praskající trubka na xantiích obecně."
Takže zřejmě opravdu bude dobré, sehnat kvalitnější trubky.

Rady k elektromotorům

Firma Elektromotory Brno přináší jednoduchý návod na záběh elektromotorů. První pravidlo - NIKDY NEPROVÁDĚJTE ZÁBĚH DLOUHÝM CHODEM V REŽIMU VOLNOBĚHU! Po nastartování motoru jej nechte cca 2 min běžet v režimu zvýšeného volnoběhu, dále provádějte záběh cca 20 min. Při záběhu měňte otáčky od volnoběhu po 1/2-3/4 rozsahu s krátkou výdrží, kterou postupně prodlužujte. Po 10-té minutě chodu začněte krátkodobě otevírat plyn na maximum. Po ukončení chodu nechte motor vychladnout, pak jej znovu nastartujte, proveďte kontrolu seřízení a v případě, že je vše v pořádku, můžete poprvé odstartovat. Během prvních letů motor nepřetěžujte a neponechávejte běžet motor dlouho ve vysokých otáčkách (velmi důležité za horkého počasí). Spotřebujte veškeré palivo, které Vám vzniklo smícháním s olejem v příbalu. Dále pak můžete používat poměr palivo:olej 40:1.

Inex Spedition doprava

Společnost INEX SPEDITION s.r.o. se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování. Mezinárodní kamionová doprava je zajištěna díky rozrostlému vozovému parku, jehož stáří je průměrně 2,5 roku. Ať už chcete přepravit cokoliv do zahraničí, doporučujeme tuto firmu.
Cílem společnosti je nabídnout své klientele komplexní služby v dopravě a klade důraz na zabezpečení nákladů. Ke své práci používá nejmodernější techniku s co nejnižším zatížením životního prostředí. Své služby nabízí společnost INEX SPEDITION s.r.o. po celé Evropě a neustále se snaží rozvíjet.

Tipy na fitness vybavení

Pro ty, kteří už mají za sebou první kroky k zdravému životnímu stylu, je další překážkou výběr odpovídajícího a kvalitního fitness vybavení. Někteří profesionální trenéři říkají, že není potřeba žádné speciální vybavení. S tím však nesouhlasíme. Mezi základní potřebné technologie patří například správný Fitbit, který měří tělesnou aktivitu nejen během výkonu, ale také během spánku, takže poté můžete podrobně analyzovat svůj progres. Pro dámy je pak fitness vybavení daleko nákladnější, zejména pro běžkyně, které nutně musí sehnat sportovní podprsenku, jinak se pro ně jakákoliv aktivita stává nestravitelnou. Možná je to maličkost, ale svou roli hraje při pohybových aktivitách také pot. Je opravdu vhodné mít alespoň jedno potítko, jelikož pot stékající do oči v kombinaci s gelem neprospívá zraku. Zhodnoťe například u firmy Fitness ČR, zda-li Vám ještě něco z vybavení nechybí!