Registrované partnerství ve financích

Víte, na světě se dnes ještě najdou lidé, kterým vadí registrované partnerství. Abychom se špatně nechápali, tak mluvíme o partnerství bankovním, nikoliv ty které vás možná napadly.

Číst dál...

Kupte si na jaro novou čtyřkolku

Konečně! Je tady jaro a milovníci motorek, skútrů a čtyřkolek se radují, protože je tady teplé hezké počasí. Po 4 měsících zimy, mrazu a sněhu je konečně čas sundat plachty z těchto strojů, nastartovat a vyrazit. Pokud ovšem zatím nemáte na čem, rychle si zajděte vybrat.

Číst dál...

Jízda na černo je horší než hazard

To si tak jezdíte metrem a nechce se vám za jízdenky, navíc jste například studentem a tak je to pro vás celkem drahé. Díky jízdě na černo na první pohled můžete samozřejmě ušetřit, ale je to jako s hraním hazardu v Casinu.

Číst dál...

Levný tisk = digitální tisk

Není tisk jako tisk, existuje mnoho metod a technik, ale jen jedna se vyznačuje nízkými náklady, velkou mírou přizpůsobení a vysokou rychlostí vyhotovení zakázky. Touto metodo je tzv. digitální tisk.

Číst dál...

Výhody litých epoxidových podlah

Víte, na co se soustředí logistické haly a průmyslové areály nejvíce? Podle výzkumů mají majitelé těchto prostor nejvíce starostí s nekvalitní podlahou, která nezvládá zatížení. Je to tím, že se jim buď vůbec neprovedla nebo špatně aplikace litého epoxidu. Pojďme si ukázat, proč jsou epoxidovky nejvýhodnější a nejkvalitnější.

Číst dál...

Péče pro váš trávník od Goldreturn

Jak jistě víme, údržba technických systémů, přístrojů a součástek je soubor činností, které mají zajistit, že se zachová jejich provozuschopný stav, nebo při poruše bude tento stav rychle obnoven.

Číst dál...

Zvažte u koho si zařídíte nebankovní půjčku

Konsolidatovat, či nekonsolidovat - toť otázka. Povětšinou má celkem jasnou odpověď, protože její znění budete znát pouze v tu chvíli, kdy jí bude potřeba. Poněkud podstatnější otázkou je, co dělát pokud je vaše jméno v registrech.

Číst dál...

S novým rokem přichází čas na splnění plánů

Možná, že s novým rokem přišel čas konečně se pustit do všech těch plánů a snů, na které jste dosud neměli dostatek odvahy. Proč to nezkusit, když teď? Pokud už nějakou dobu přemýšlíte nad nějakým svým podnikatelským záměrem, není lepší doby než teď abyste se do nich pustili.

Číst dál...