Elektrokolo – pohyb bez námahy

elektrická kola

Jak už samotný název napovídá, elektrokolo je opatřeno elektrickým pohonem, který usnadňuje šlapání. Jízda na rovině i do kopce se stane pohádkou. Nemusíte se příliš namáhat, ale přitom pojedete svižně, protože vám v tom pomůže elektrický pohon. Elektrická kola jsou moderním dopravním prostředkem, který dnes využívají lidé k dopravě do práce, do školy, ale také na schůzky. S elektrokolem se přepravíte snadno z místa A do místa B.

Mezi hlavní výhody patří nízké náklady na provoz. S kolem se nemusíte nijak omezovat při volbě trasy, protože se dostanete kamkoliv, ať už chcete cestovat městem, po cyklostezce či v přírodě. Elektrokola jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a jsou zcela bezúdržbová. Jezděte s ohledem na životní prostředí, respektujte ekologičnost.

I skútry získávají na popularitě

Jestliže máte řidičské oprávnění typu B, ale nechce se vám jezdit z ekonomického hlediska automobilem, pak si můžete koupit skútr. Jedná se o rychlejší dopravní prostředek než kolo, ale zároveň ekonomičtější prostředek než automobil. Pořizovací cena skútrů se neustále snižuje, a tak na silnicích stále častěji potkáte lidi na skútrech. A na skútru můžete nyní jezdit i vy.

Preferujete-li kvalitu, vsaďte na osvědčenou značku Kentoya, která působí hlavně v Evropě a Asii. Nabízí pestrou škálu skútrů a elektrických kol. Vhodný dopravní prostředek si vyberete i vy. Kentoya má dlouholetou tradici na trhu a představuje nejstarší značku skútrů.