Čistěte okna jako profesionál

čistící prostředky

Profesionálové zvládnou okna vyčistit během pěti minut, a to z obou dvou stran. Trvá vám čištění oken mnohem déle? Důvodem je buď špatné použití čistících prostředků, nebo máte osvojenou špatnou techniku. Leštěte okna rychle, snadno a beze šmouh. Pojďme se podívat, jak okna čistí profesionálové.

Fleky, zaschlé kapky vody, šmouhy. Přesně tak vypadají okna, pokud máte špatné čistící prostředky. Nestačí používat pouze čistou vodu, modrý iron a zmuchlané noviny. Možná je to osvědčená klasika, ale máme pro vás rychlejší a snadnější řešení. K dostání jsou totiž speciální čistící prostředky a hadry z mikrovlákna. A pokud poslechnete praktické rady, potom budete předcházet nevzhledným flekům na oknech.

Správný přípravek je základ

Abyste docílili krásných a čistých oken, přes které bude jedna radost se dívat, musíte investovat do kvalitního čistícího prostředku. Po nastříkání by se měla vytvořit pěna, díky níž nebude přípravek stékat po okně. Přípravek by měl obsahovat také alkohol, který snadno odpaří leštidla z okna. Pokud použijete takový čistící prostředek, potom se na skle neobjeví žádné šmouhy. Jsou k dostání také přípravky, které jsou odolné vůči ušpinění oken při dešti.

Vsaďte na kvalitní prostředky, se kterými budete spokojeni. Je důležité zajistit co nejlepší výsledek.