Útulný penzion pro dovolenou v Bílých Karpatech

V případě, že vás trávit dovolenou u moře už omrzelo, ale zároveň nechcete celé léto trčet v České
republice, můžete zvolit kompromis a vycestovat do blízkého zahraničí. Krásně je prakticky všude,
ale pokud se chcete domluvit a nechodit neustále se slovníkem v ruce, tak by vaše kroky měly
směřovat na Slovensko.

Číst dál...

Pronájem, snadná cesta k hydraulické plošině

Tento článek vám dnes osvětlí hned dvojici pojmů. Prvně se podíváme na to, co obnáší pronájem nějaké věci. Dále si teorii implementujeme na praxi, například pronájem hydraulické plošiny. Tak se pojďme pustit do práce.

Číst dál...

Marketing zvedne Váš zisk

Co je to marketing? Zajisté si můžeme říct, že se nejedná o sprosté slovo, ale naopak o velmi důležitou součást obchodování. Marketing totiž dává do rukou poměrně velkou moc, která spočívá v tom, že jste schopni o sobě říct světu! Jak se vyvíjí společnost, tak i marketing prošel svým vývojem, hold dnes už nezabere po někom křičet nebo dotíravě rozdávat vizitky v obchoďáku. Dnešní dobu lze charakterizovat jako rychlou, drsnou a mnohdy virtuální, takže marketing čekejme taky takový.

Číst dál...

Protipožární izolační panely od Frigomontu

Požární ochrana je souhrn opatření stanovených legislativou a zaměstnavatelem, která mají předcházet ohrožení nebo poškození lidského zdraví v pracovním procesu a chránit firemní majetek. Nepodceňujte ji!

Číst dál...

Zrenovujte starou podlahu epoxidovým nátěrem

Přemýšlíte nad tím, jak vyzrát nad rekonstrukcí průmyslové podlahy, aniž byste museli na delší dobu uzavřít provoz? Uzavření provozu s sebou přináší mnoho problémů, jako například co dělat se zaměstnanci nebo ušlý zisk.

epoxidové nátěry podlah

Číst dál...

Konečně přítrž hypotékám bez doložení příjmů

S tím jak velké množství našeho obyvatelstva je zadluženo a s tím jak u nás funguje exekuční mafie, je jedině dobře opatření které bylo přidáno do legislativy. To totiž zakazuje všechny pokusy půjčit lidem za každou cenu.

Číst dál...

Bez auta dnes fungovat nejde

Potřebujete akutně půjčit na auto? Pokud se váš vůz navždy odporoučel na věky věků do křemíkového nebe kam všechny stroje patří, nejspíše potřebujete co nejdříve auto nové.

Číst dál...

Registrované partnerství ve financích

Víte, na světě se dnes ještě najdou lidé, kterým vadí registrované partnerství. Abychom se špatně nechápali, tak mluvíme o partnerství bankovním, nikoliv ty které vás možná napadly.

Číst dál...