Nejlepší dodavatel točené zmrzliny

Rozhodli jste se prodávat točenou zmrzlinu? Ať už chcete mít zmrzlinový stánek, cukrárnu nebo obohatit nabídku restaurace o osvěžující zmrzlinu, tak výběr správného dodavatele je zcela zásadní věc. Pokud chcete patři mezi jedničky nejen v okolí, kvalitní dodavatel točené zmrzliny je základ. Základ, který ovlivní prodeje. Zaměřte se na výrobce, který používá skutečné a kvalitní suroviny, má příjemné vystupování, můžete mu důvěřovat a poradí vám či zajistí další výhody navíc.

točená

Dodavatel točené zmrzliny s dlouholetou tradicí

Mezi tradiční české výrobce zmrzliny patří i Adria Gold, jejichž zmrzlinu je doslova radost ochutnat. Tato rodinná firma dbá na výběr těch nejkvalitnější surovin, využívá moderní technologii a neustále posouvá vývoj dál kupředu. Pravidelně získávají jejich produkty ocenění KLASA, prestižní uznání za nejpoctivější a nekvalitnější výrobky. Od roku 2003 ji uděluje ministr zemědělství. Zákazníci tak mají opravdu jistotu, že zvolili správně. Zároveň i vy máte jistotu, že tento dodavatel točené zmrzliny je cesta k úspěchu. Sami o tom vypovídají i reference spokojených odběratelů, které najdete na stránkách dodavatele.

Směsi na točenou zmrzlinu

Čerstvé, lehké a lahodné, tak toto lze říct o směsích právě od Adria Gold na točenou zmrzlinu extra kvality. Směsi mají velmi praktické balení a jednoduchý postup výroby ulehčí práci nejednomu prodejci. Jakou smě lze zakoupit?

  1. Hotové směsi - nejjednodušší příprava, která existuje. Rodinná cukrářská receptura bez použití umělých barviv, sladidel a dalších možných náhražek. Hotová směs se míchá pouze s vodou. V současné nabídce najdete 15 příchutí v podobě hotově směsi. Například tradiční vanilkovou, čokoládovou, pistáciovou, jogurtovou nebo netradiční bezinkovou či makovou.
  2. Mléčný základ - v nabídce by vám neměla chybět ani lahodná krémová varianta. Mléčný základ se následně kombinuje mléčnými nebo ovocnými pastami podle toho, jakou chcete namíhat příchuť.
  3. Ovocný základ - dodavatel točené zmrzliny v případě ovocného základu radí míchat pouze s ovocnými pastami. S mléčnými nejde dohromady a udělal by více škody než užitku. Každopádně co patří mezi největší výhody právě ovocného základu s ovocnou pastou? Jsou vhodné pro lidi s intolerancí na lepek, mléko, neobsahují tuk a vegani si také přijdou na své.
  4. Jedinečná směs pro točenou zmrzlinu - a jestli se nebojíte experimentovat a rádi nabídnete zákazníkům neobvyklou a výjimečnou variantu zmrzliny, tak tento dodavatel točené zmrzliny vás rozhodně nezklame. Díky neotřelé ovocné směsi můžete získat výborný ovocný sorbet s příchutí maracuja, máslová hruška, dračí ovoce, angrešt a další unikátní možnosti z velkého výběru výrobce.

Závěrem malé shrnutí nejdůležitějších bodů: při volbě dodavatele točené zmrzliny se ptejte na výrobní suroviny, množství možností, doplňující služby a řiďte se svou intuicí hlavně v tom, jestli vám dodavatel točené zmrzliny sedl jako člověk, máte v něm důvěru a komunikuje se vám s ním příjemně a s radostí.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit