Jak si vybrat pračku?

Život bez pračky už si ani neumíme představit. Jenomže, co když přijde čas pořídit si novou, ať už kvůli poruše nebo nové domácnosti? Jak tedy vybrat tu nejvhodnější pro vás?

 

Číst dál...

Elektrický ohradník pro psa: vše co potřebujete vědět

Hledáte svého psa a ten nikde není? Pravděpodobně opět utekl! Touží-li váš pes po procházka bez vaší přítomnosti, měli byste tomu udělat přítrž. Hrozí totiž mnoho rizik, kdy může dojít ke zranění zvířete nebo způsobení škody třetí osobě. Vyřešte to pomocí elektrického ohradníku pro psa.

Číst dál...

Vnitřní štuk je elegantní dekorace

Štuk se vrací, nevěříte? Kdysi populární svrchní vrstva omítky, typická pro okrasné římsy a plastiky zažívá opět cestu na výsluní. Pokud však chcete kvalitní práci, musíte sáhnout po prvotřídním štukatérství. V tomto článku si něco řekneme o štuku a také poradíme, kde vybrat toho pravého řemeslníka.

Číst dál...

Šití patchworku – návod pro výběr pomůcek

Patchwork je technika, která existuje už od 19. století. Od dobý svého vzniku se skoro nezměnila a pro jednoduché projekty stále potřebujete jenom několik základních pomůcek. V tomto článku najdete návod na to, jak se šitím začít a dozvíte se, jak vlastně vybrat ty správné pomůcky pro šití. Vezměte svoje patchwork látky a pusťe se do toho!

látka na patchwork

Číst dál...

Stavba pergoly není těžká!

Dnes se z nás stanou kutilové, kteří budou stavět pergolu! Ne, nebojte se, montérky shánět nemusíte. Tento článek bude o tom, jak postavit pergolu. Začneme postupně návrhem, přes realizaci až po různé možnosti, které nám dávají možnost, jak se odlišit například od sousedů. Na začátek jen prozradím, že nejvhodnějším obdobím, pro stavbu pergoly je právě jaro, které je v plném proudu. Tak neváhejte a pojďme se pustit do práce!

Číst dál...