Tradiční čínská medicína v podání doktora Mačka

Jste-li vyznavačem tradiční čínské medicíny, možná víte, že její největší síla spočívá v tom, že dokáže být lékem na bolesti hlavy nebo zad. Dále vás dokáže dát do "pohody" v případě, že trpíte dlouhodobou únavou, chcete zhubnout nebo se odnaučit kouřit. Pokud se chcete dozvědět o této medicíně víc, pokračujte ve čtení.

Číst dál...

Odrážedlo od Astra

Když se řekne odrážedlo, jedná se spíše o novodobý trend, který nás postihl před pár lety.  Co to vlastně ale je? Dalo by se říct, že “osekané” kolo tak, aby na něm mohli jezdit děti už od věku jednoho roku. Nemá pedály, řetěz ani postranní kolečka a nemusí se na něm dítě učit šlapat. Odrážedlo je ideálním mezistupněm mezi tříkolkou a prvním opravdovým dětským kolem.

Číst dál...

Stomatologická souprava značky KaVo

Máte jít k zubaři? Slovo zubař Vám evokuje již od dětství studený pot, histerii a nepopsatelné stavy úzkosti? Paradoxně, pokud se Vás zeptám, proč máte tyt ostavy a proč se jej bojíte, pravděpodobně mi neřeknete pádný důvod. Jedná se zřejmě o nějaký předaný vjem z dětství nebo špatná zkušenost. Pokusme se ovšem překonat strach pomocí perfektně vybavené ordinace a příjemného prostředí jak pro personál, tak pro pacienty.

zubní souprava

 

Číst dál...

Fitness e-shop je místem, kde nakoupíte, co potřebujete

Když se řekne e-shop, co Vás napadne? Pravděpodobně Vám bleskne hlavou, že se jedná o speciální webovou aplikaci, která slouží ke zprostředkování obchodních transakcí na internetu. Základem e-shopu je běžný katalog výrobků, jež jsou obvykle řazeny do kategorií.

Číst dál...

L carnitin pomáhá spalovat tuky

Pokud stále dokola zkoušíte hubnout, jíte zdravě a cvičíte, ale vaše váha se zastavila, tak je něco špatně a potřebujete nakopnout. Vyzkoušejte kvalitní L-carnitin od českého výrobce. Jedná se o doplněk stravy, který podporuje spalování, a tak urychluje hubnutí. To znamená, že to, co sníte, strávíte mnohem rychleji. Takže si vaše tělo nestihne udělat tolik zásob. S L canitinem mají naši zákazníci samé pozitivní zkušenosti.

L carnitin je vhodný také pro sportovce. Protože přírodní L canitin se objevuje hlavně v mase, tak je jasné, že se velmi dobře váže na bílkoviny. To znamená, že dokáže podporovat výbušnost při provádění sportu. A zároveň podporuje vytrvalost. Vyzkoušejte L carnitin a uvidíte.