Procvičte své mozkové závity s hlavolamy pro seniory

Stěžuje si vaše babička pokaždé, když ji půjčíte mobil, že je pro ni nepřehledný a složitý jako hlavolam. Pořiďte jí opravdové hlavolamy pro seniory, díky kterým si skvěle procvičí mozkové závity i logické uvažování. V tomto článku přinášíme velký přehled těch nejlepších a nejoblíbenějších hlavolamů, které pomohou vašim babičkám a dědečkům s tréninkem paměti i jemné motoriky.

Číst dál...

Tradiční čínská medicína v podání doktora Mačka

Jste-li vyznavačem tradiční čínské medicíny, možná víte, že její největší síla spočívá v tom, že dokáže být lékem na bolesti hlavy nebo zad. Dále vás dokáže dát do "pohody" v případě, že trpíte dlouhodobou únavou, chcete zhubnout nebo se odnaučit kouřit. Pokud se chcete dozvědět o této medicíně víc, pokračujte ve čtení.

Číst dál...

Fitness e-shop je místem, kde nakoupíte, co potřebujete

Když se řekne e-shop, co Vás napadne? Pravděpodobně Vám bleskne hlavou, že se jedná o speciální webovou aplikaci, která slouží ke zprostředkování obchodních transakcí na internetu. Základem e-shopu je běžný katalog výrobků, jež jsou obvykle řazeny do kategorií.

Číst dál...

Odrážedlo od Astra

Když se řekne odrážedlo, jedná se spíše o novodobý trend, který nás postihl před pár lety.  Co to vlastně ale je? Dalo by se říct, že “osekané” kolo tak, aby na něm mohli jezdit děti už od věku jednoho roku. Nemá pedály, řetěz ani postranní kolečka a nemusí se na něm dítě učit šlapat. Odrážedlo je ideálním mezistupněm mezi tříkolkou a prvním opravdovým dětským kolem.

Číst dál...

Stomatologická souprava značky KaVo

Máte jít k zubaři? Slovo zubař Vám evokuje již od dětství studený pot, histerii a nepopsatelné stavy úzkosti? Paradoxně, pokud se Vás zeptám, proč máte tyt ostavy a proč se jej bojíte, pravděpodobně mi neřeknete pádný důvod. Jedná se zřejmě o nějaký předaný vjem z dětství nebo špatná zkušenost. Pokusme se ovšem překonat strach pomocí perfektně vybavené ordinace a příjemného prostředí jak pro personál, tak pro pacienty.

zubní souprava

 

Číst dál...