Jarní látky na patchwork

Patchwork, jednoduchá, avšak velmi efektní metoda, jak vytvořit netradiční a luxusně vypadající přikrývky. Tuto metodu jsem objevil při náhodném brouzdání po internetu. Následně jsem se rozhodl vám ji představit. Pokud víte, o co jde, přeskočte dál pokud ne, pozorně čtěte. Kromě metod si také řekneme, kde koupit bavlněné látky na patchwork.

Číst dál...

Nová kabelka potěší každou ženu

Taky se Vám stává, že pokud vidíte na ulici nějaký hezký outfit, boty nebo jen doplněk, začnete se o něj zajímat a stane se pro Vás velmi atraktivní? Mě se stalo podobné, když jsem minulý týden uviděla krásnou koženou kabelku od firmy Lagen, kterou prostě chci.

kožené kabelky

Číst dál...

Buďte atraktivní a sexy

Být atraktivní a sexy je sen většiny dívek. Pozornost mužů si často upoutávají krásnou postavou. Ať se děje co se děje, vždy bohužel (možná bohudík) záleží i na oblečení, které žena nosí. Mezi nejatraktivnější kousky ženského outfitu z pohledu mužů patří krátké sukýnky, velké výstřihy a dívčí tanga, která dokonale rýsují zadní partie zástupkyň ženského pohlaví.

Číst dál...

Pořiďte si novou tašku od Lagen

Chcete mít styl? Chcete být obdivován? Budete pro to muset něco udělat, protože nic není zadarmo. Málo kdo se rodí s vkusem, spousta lidí, kteří jsou velmi hezky oblečení a sladěni, tak to většinou obhlídli na internetu nebo od jiných vrstevníků.

Číst dál...

Dámská kabelka bílá

Dokážete si dnes život bez kabelky představit? Pokud ne, pak nejste sama. Kabelka by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Je to místo, kam si ukrýváte své potřebné věci, ale zároveň je kabelka módní doplněk, který podtrhuje ženskost. Velmi oblíbená je dámská kabelka bílá, která je opravdu univerzální. Bílou barvu můžete sladit s jakýmkoliv outfitem. Hodí se do společnosti, na večírek, ale také do práce či na nákupy. Její využití je opravdu široké.

Číst dál