Ničí Crohnova nemoc i váš život?

Crohnova nemoc příznaky

Před pár lety se o Crohnově nemoci vůbec nemluvilo. Ale od roku 2005 byl zaznamenán její častější výskyt, který vzrostl během této krátké doby o neuvěřitelných 44 %. Jaké má Crohnova nemoc příznaky? A jak této nemoci předcházet?

Číst dál...

Co způsobuje hemeroidy?

Hemeroidy představují fyziologickou součást lidského těla. Jedná se o žilní pletenec v oblasti konečníku. Jsou-li hemeroidy v normálním stavu, člověk nepociťuje žádné potíže. Ale problémy nastávají v okamžiku, kdy dojde ke zduření či zvětšení hemeroidů.

Číst dál...

Sportovní kočárek

Má vaše dítě více jak šest měsíců? Umí už sedět, a tak mu chcete dát rozhled z kočárku? V takovém případě investujte do sportovního kočárku, který je primárně určen k městskému a terénnímu provozu. Sportovní kočárek se dá zpravidla složit a je vybaven pérováním. Je důležité, aby kočárek zajišťoval bezpečnost dítěte, a tak nesmí mít žádná mechanická rizika. Přece jen, každý rodič chce pro své dítě to nejlepší.

Číst dál

Elektrokolo – pohyb bez námahy

elektrická kola

Jak už samotný název napovídá, elektrokolo je opatřeno elektrickým pohonem, který usnadňuje šlapání. Jízda na rovině i do kopce se stane pohádkou. Nemusíte se příliš namáhat, ale přitom pojedete svižně, protože vám v tom pomůže elektrický pohon. Elektrická kola jsou moderním dopravním prostředkem, který dnes využívají lidé k dopravě do práce, do školy, ale také na schůzky. S elektrokolem se přepravíte snadno z místa A do místa B.

Mezi hlavní výhody patří nízké náklady na provoz. S kolem se nemusíte nijak omezovat při volbě trasy, protože se dostanete kamkoliv, ať už chcete cestovat městem, po cyklostezce či v přírodě. Elektrokola jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a jsou zcela bezúdržbová. Jezděte s ohledem na životní prostředí, respektujte ekologičnost.

Číst dál

Čínská medicína

Tradice čínské medicíny trvá už více než 5 000 let. Čínská medicína uzdravuje a léčí lidi, hledá a řeší příčiny nemocí a jako jediná medicína se může pyšnit tak bohatou historií. Jedná se o čistě přírodní medicínu, jejíž léčba nevyužívá žádné chemické látky, ale pouze látky, které jsou získány z přírody. Cílem čínské medicíny je hledat a léčit příčiny nemocí, ne pouze jejich následky, jak je tomu u medicíny moderní. V čínské medicíně je tělo člověka vnímáno zcela jinak. Je důležité, aby byla udržena dynamická rovnováha lidského života.

Číst dál