Inovácia v stavebníctve: Thermopanel

Moderné technológie sa prelínajú do všetkých oblastí našich životov. Tepovú frekvenciu pri behu strážime na chytrých hodinkách, skrz GPS v mobile hľadáme vychádzkové trasy so psom. Rovnako tak sa inovatívne technológie premietajú v oblasti stavebníctva. Poznáte na príklad systém thermopanelov?

Číst dál...

Design a trend v jedné plachtě

Ačkoliv je dřevo stále dostupné a pergoly jsou pořád v kurzu, mírnou komplikací pro tento byznys může být vzrůstající počet teras ochráněných stínícími plachtami. Nespornou výhodou zakrývycích plachet je totiž absolutní mobilita, větší efektivnost a daleko estetičtější vzhled, než u pevných, tvrdých a hranatých pergol. S dřevěnou konstrukcí totiž nehnete podle potřeby, ale stínící sítě, instalované na hliníkových konstrukcích se dají libovolně upravit podle úhlu. Nejsou vhodné nejen pro domácí zahrady, ale i jako posezení u restaurací atd. V případě, že Vás zajímá, jak takové stínící plachty vypadají a jaké jsou možnosti využití, navštivte stránky největšího výrobce v ČR - firmy Tennis EQ

Chystáte se rekonstruovat koupelnu?

Koupelny Brno

Staré a doposud nezrekonstruované byty mají zpravidla umakartová jádra, která jsou velkým problémem. Nesplňují požadavky na moderní bydlení. Tato jádra se dnes odstraňují a jsou nahrazována betonovou zdí. Někdy dochází ke spojení koupelny a toalety, aby bylo zajištěno více místa. Pokud hledáte firmu, která nabízí koupelny Brno, potom máte z čeho vybírat.

Číst dál...

Jak využít polykarbonát při rekonstrukci?

S materiálem známým jako polykarbonát dokážete spoustu věcí. A jaký materiál se jedná? Čtěte dál!

polykarbonát

Polykarbonát má charakteristické vlastnosti, díky kterým se často používá jako stavební materiál, jako světlík nebo jako zastřešení či zasklení určitých prostor.

Nejčastěji se s polykarbonátem setkáte v těchto podobách:

Číst dál...

Čistěte okna jako profesionál

čistící prostředky

Profesionálové zvládnou okna vyčistit během pěti minut, a to z obou dvou stran. Trvá vám čištění oken mnohem déle? Důvodem je buď špatné použití čistících prostředků, nebo máte osvojenou špatnou techniku. Leštěte okna rychle, snadno a beze šmouh. Pojďme se podívat, jak okna čistí profesionálové.

Číst dál...