Odhalte potenciál obchodního oddělení

Myslíte, že vaše obchodní oddělení může vydělávat víc peněz, než vydělává doposud? Pak je nejvyšší čas na koučink obchodníků, protože právě na něm odhalíte potenciál obchodního oddělení a zjistíte, kdo má větší předpoklady a komu dát tak větší prostor. Koučink obchodníků zahrnuje cvičení reálných situací, psychologické aspekty obchodu, učení nových technik a hlavně to, jak do obchodu zapojit člověka samotného.

 

Číst dál...

Dveře i z plechu

Dnes plní dveře nejen estetickou, ale hlavně ochranou funkci. Jejich cílem je chránit váš majetek před vandaly a zloději. Váš dům či byt bude díky kvalitním dveřím ochráněn a vy se v něm budete cítit naprosto v bezpečí. Koupíte-li kvalitní bytelné plechové dveře, můžete si být jisti jejich dlouhou životností.
Jako vstupní dveře nejsou sice plechové dveře po estetické stránce ideální volbou, ale tyto dveře nachází uplatnění hlavně v garážích či ve sklepech. Objednat si můžete i plechové dveře na míru, pokud máte na výrobu speciální požadavky. Spousta firem, která se zabývá výrobou plechových dveří, vám vyhoví.

Kam si sadnúť

Mať kde si sadnúť v meste či v parku a odpočinúť si je štandardom každého mesta či dediny. Musíme si ale uvedomiť a byť za to vďační, nie vždy tomu tak bolo. V súčasnosti stále viac miest investuje do kvalitného zušľachťovanie verejného priestoru a je to len dobre.
Nakúpiť kvalitné mestský mobiliár, ktorý vydrží všetky prírodné alebo nečasom podmienky je to najlepšie čo môže město urobiť. Neustála oprava totiž neskôr zaberie oveľa viac financií. Dôležité je sa tiež chrániť proti útokom vandalov, ktorí často skutočne nemajú zľutovanie.

Tercoplast desky

Polykarbonátové desky znáte pravděpodobně všichni. Jedná se o nejlepší řešení zastřešování nebo stavbu přístřešků. Nejlepší řešení je pořídit ocelovou konstrukci, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukci, na kterou se desky připevní.

Číst dál...

Vybavení města

Městský mobiliář, neboli standardní vybavení pro města a obce. Je důležité, aby možností městského vyžití byly široké a nic obyvatelům města nescházelo. Také by nemělo dojít k narušení kulturního a urbanistického rázu města a krajinného prostředí k němu přilehlého. Proto by volba firmy, jež zpracovává tvorbu zakázky na městský mobiliář, měla být důkladně zvážena. Součástí městského mobiliáře jsou například: lavičky do parků, odpadkové koše, zastávkové přístřešky, osvětlení, zábradlí, informační nosiče, hrazení, dětská hřiště, pítka, přístřešky pro kuřáky, popelníky, zahradní nábytek, nebo například nádoby na rostliny.

Co musí umět řidič kamionu

Ve zmatku všelijakých zajímavých a lukrativních pracovních nabídek se tyčí jedna nedoceněná profese. Každá mezinárodní kamionová doprava potřebuje dostatek kvalifikovaných řidičů. Ale tato práce není jen o samotném řízení. Je třeba mít dobře vyvinutý orientační smysl, znát základy komunikace v cizích jazycích a být psychicky odolný vůči stereotypní práci. Odměnou je pak cestování minimálně po celé Evropě. Co ve potřebujete proto, abyste se mohli stát řidičem u firmy Inex Spedition?

  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • profesní průkaz, kartu do digitálního tachografu
  • bezúhonnost
  • praxi v MKD min. 1 rok

Zlínské polykarbonáty

Polykarbonáty Zlín – tepelně izolační materiál odolný vůči mrazu i vysokým teplotám Vám přináší firma Tercoplast. Můžete si vybrat z široké nabídky speciálních, komorových, plných nebo technických polykarbonátových desek Lexan.

Číst dál...

Hydraulické filtry

Při výběru filtru je nutné posuzovat celou řadu parametrů, ať už je filtr určen pro instalaci na vratné
větvi, tlakové větvi, nebo na sání. Z toho důvodu je nutná znalost některých kritérií výběru, aby
zvolený filtr vyhovoval pracovním podmínkám požadovanému použití. Hlavní funkcí pracovní kapaliny v
zařízení je přenášet síly pohyby. Aby se zajistila účinnost a spolehlivost samotného systému, je při
výběru kapaliny nezbytné mít na paměti provozní požadavky a podmínky: provozní tlak, teplotu
prostředí, umístění zařízení atd.

Číst dál...