Podnikatelské úvěry

Pokud podnikáte a nemáte dostatečný kapitál pro rozvoj své firmy a nemůžete si půjčit od příbuzných či známých, existuje možnost využít úvěry pro podnikatele. Záměrně je uváděno „úvěry“, protože společnosti, které se na toto specializují, vám mohou nabídnout více variant půjček, podle vašich přání a možností. Existují různé typy úvěrů, například developerský úvěr, úvěr na konsolidaci, provozní úvěr a investiční úvěr.

Číst dál...

Konsolidace půjček

Dostali jste se do finanční tísně, kterou jste řešili ne jedním úvěrem? Platíte nyní několik půjček, úvěrů či kreditních karet? Pak je pro vás konsolidace půjček jako stvořená. Díky konsolidaci vám budou spojeny všechny vaše půjčky do jednoho úvěru. Můžete touto cestou získat přehled nad svými platbami a zároveň si tak můžete snížit měsíční splátky, protože nový úvěr, který získáte přes konsolidaci, bývá zpravidla výhodnější. Díky konsolidaci získáte klid a nemusíte neustále přemýšlet nad tím, jakou půjčku jste už zaplatili a jakou ještě ne.

Číst dál

Exekuce nemovitostí - Dům dluhů

Dostali jste se do finančních problémů a nemohli jste splácet svou hypotéku? V tomto důsledku byla na vaši nemovitost uvalena exekuce? Začněte situaci řešit a obraťte se na společnost Dům dluhu, která má ve svém bohatém portfoliu služeb také řešení exekuce nemovitostí. Aby vám nebyl váš dům či byt zabaven, společnost vyplatí vaše závazky a nabídne vám efektivnější a výhodnější hypotéku, kterou pak budete splácet. Můžete si tak snížit měsíční výdaje na hypotéku a nebudete zatěžovat domácí rozpočet.

Číst dál