Postup refinancování hypotéky

Vaše banka, nebo věřitel, Vám již nadále nevyhovují a Vy přemýšlíte, že byste možná chtěli zkusit někoho jiného? Než se s horkou hlavou rozhodnete přejít k někomu jinému, zjistěte si, jestli se Vám to doopravdy vyplatí.

Číst dál...

Půjčka ihned z nebe nespadne

Dnešní kvapná doba je v mnoha věcech šílená, protože se vše strašně zrychluje. Každý je zvyklý mít vše ihned, dělat tak vše a to dostává mnoho lidí pod stres a tlak. Jinak tomu není ani u požadavků na půjčky.

Číst dál...

Nové auto bez půjčky téměř nezískáte

Potřebujete k vašemu životně akutně mít svůj vlastní dopravní prostředek a žádný nemáte? Nestačí vám snad nějaká rachotina z bazaru a chcete konečně trochu normálnější auto? Pokud máte rodinu, Favorit z bazaru vám opravdu stačit nebude.

Číst dál...

Krizový a interim management v praxi

Interim? Co si pod tímto pojmem představit? Takže jednoduše vysvětleno, podstatou interim managementu (z lat. interim = dočasně) je poskytnutí manažerských kapacit, dovedností a zkušeností na předem dohodnutou dobu pro dosažení jasného cíle za jasně definované náklady formou externí služby.

interim management

Číst dál...

Sjednoťte si všechny úvěry do jednoho

Ptáte se jak můžete vystrčit nohu z medvědí pasti mnoha úvěrů? Srozumitelněji. Pokud jich máte několik, často se může stát, že nad nim tak nějak ztrácíte kontrolu. Nejde tak o problém se vyznat v tom co vše splácet a jak dlouho vám to ještě potrvá, ač to se taky občas už stává.

Číst dál...