Levný tisk = digitální tisk

Není tisk jako tisk, existuje mnoho metod a technik, ale jen jedna se vyznačuje nízkými náklady, velkou mírou přizpůsobení a vysokou rychlostí vyhotovení zakázky. Touto metodo je tzv. digitální tisk.

Pokud jste uvážili, že tuto metodu využijete můžete se těšit na benefity v podobě nízkých nákladů a kvalitu s vysokou úrovní individualizace. Vhodným partnerem je společnost OK Design, která působí v tomto sektoru již 20 let a vybudovala si určité renomé.

digitální tisk

Digitální tisk je vhodným pro velkoplošné využití, u OK Designu je možné tisknout na šestibarevné tiskárně se solventními inkousty v maximální možné kvalitě 720 dpi. Vytištěný obraz je vhodný do interiéru a exteriéru s odolností až 3 roky bez další povrchové ochrany. Z podkladů pro tisk si lze vybrat fotopapír, billboardový papír, PVC samolepky (samolepicí fólie) s životností 3, 5 a 7 roků, reklamní plachty (bannery) jednostranné a oboustranné, síťovinu a vlajkovinu (canvas), dále potiskneme speciální perforovanou fólii pro okenní grafiku a fólie translucentní pro světelné reklamy. Tisk je možný do 1540 mm.

Pro co nejdelší barevnou stálost se doporučuje ochránit PVC fólií čirou lesklou, polomatnou nebo matnou, ekonomickou bez UV ochrany či s UV ochranou, která prodlužuje životnost až na 4 roky.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit