Jak zajistit, aby se vám neztratili zákazníci?

Pokud podnikáte, pravděpodobně máte zákazníky. Pokud podnikáte v pohostinství, tak máte i toalety a možná i recepci a pokoje, kde hosty ubytováváte. 

orientační systémy

A možná máte také vlastní zkušenost, že hosté nemůžou najít jídelnu, recepci nebo svůj pokoj. Pokud se to stává často, je to otravné pro personál i samotné hosty. Chybou je špatné značení. Pokud nevíte, kde takové značení sehnat, tak vám poradíme. To značení se často nazývá jako orientační systémy a vyrábí je firma OKdesign. Vyrobí vám značení do firmy, hotelu, nemocnice či města. A vaši hosté se už neztratí….

Možná si říkáte, že je to prkotina a průměrně inteligentní zákazník se dokáže zorientovat v prostoru raz dva. Ne každý se ale zorientuje stejně rychle a pokud něco hledáte, máte málo času a v pozadí jsou další okolnosti, které neznáte (stres, další schůzka atd.), tak to vše má vliv na to, jak rychle něco najdete. Prostě se smiřte s tím, že je na vás starat se o zákazníky, aby se u vás cítili jako v peřince a našli vás jednoduše a bez nutnosti vyptávání se či telefonování a dožadování se navigace.