Prodej kvalitních hliníkových jeklů

Chcete použít hliníkový profil? Chcete jej mít v exteriéru? Víte ja kje ochránit? Nejzákladnějším typem ochrany hliníku je jeho anodizace, tedy eloxování.Často můžeme vidět, že hliník bývá upravován, aby získal ještě lepší vlastnosti, než které má doposud. Takovou upravou může být například eloxování, jinak řečeno anodizace.

jekly prodej

Eloxování si můžeme představit jako velmi podobný proces jako rezavění železa, s tím rozdílem, že po vytvoření tenoučké vrstvy již koroze dál nepokračuje a materiál je chráněn proti povětrnostním vlivům. Jinak řečeno, jedná se o druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívající ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu.

Často se můžete potkat s pojmem hliníkový jekl, v hutním průmyslu se tímto slovem označuje uzavřený ocelový profil, který má velký rozsah svého využití a nespočet různých tvarů.

Společnost TherMont spol. s.r.o. prodává jekly, které se perfektně hodí rozměrově i kvalitativně pro různé použití. Neváhejte navštívit eshop této společnosti, kde si zajisté vyberete.