Jak zvýšit výkon celého vašeho týmu?

 

Manažeři nebo kdokoliv, kdo má pod sebou nějaké lidi, tak si často láme hlavu nad tím, jak zvýšit výkon svého týmu. Těch možností jak zvýšit výkon vašeho týmu je několik. Jednou z možností jsou manažerské kurzy, které vám můžou výrazně pomoct zvýšit efektivitu vás a vašeho týmu. Další možností je 

manažerské kurzy pro mnažery

Číst dál...

Proč investovat do nápojového automatu?

Třeba protože to svědčí o tom, že pečujete o své zaměstnance. I taková prkotina jako nápojový automat, může pokazit vaši pověst v očích zájemce o práci nebo dokonce klienta. Co dobrého by si o vás asi tak měli myslet, když svým zaměstnancům nejste schopný/á ani zajistit přísun tekutin?

nápojové automaty

Číst dál...

Dokonce i uklizečka musí umět prodávat

Říkáte si, že to je blbost? Jak může přece uklizečka prodávat. To přece nedává smysl. Ale opak je pravdou. Samozřejmě, že si pod prodejcem představíte třeba nějakého upraveného muže v obleku za 100 000 a drahým autem, s kterým jede na Wall Street a obchoduje s nemovitostmi nebo na burze. Ano to jsou ti největší obchodníci, kteří často patří mezi nejlepší a tady profese je živí.

Číst dál...

Pokladní systémy ulehčí práci

Pokladní systémy pro obchod mají velké využití, potkáváme je dnes každý den. Pokud vezmeme jednu oblast po druhé, v každé z nich dovedou velmi ulehčit práci a "zpříjemnit" byrokratickou agendu ještě zpřísněnou o EET.

Číst dál...

Kdy je dobré použít digitální tisk?

Pokud chceme tisknout, musíme si nejdřív ujasnit co tiskneme, kolik toho tiskneme a taky za jakým účelem to tiskneme. Teprve poté kdy už jasně víme, že chceme například 1000 kusů katalogů pro prezentaci svých služeb pro zákazníky, tak můžeme pokračovat s rozhodováním kde to vytisknout a jakou tiskárnu pro to zvolit.

Číst dál...