Máte pocit, že vaši zaměstnanci nejsou výkonní jako dříve? Máme řešení!

Máte pocit, že vaši zaměstnanci již nejsou tak výkonní jako na začátku? Je to možné tím, že se dostali do přílišného stereotypu nebo nejsou dostatečně kvalifikovaní – jejich zodpovědnost a kompetence se vyvíjí, ovšem oni ne. Proto je nutné zařadit do firemního plánu také teambuildingové aktivity pro posílení motivace a kolektivu a také neopomenout různé školení zaměstnanců.

 školení business plan

Číst dál...

Venkovní vitríny jsou skvělé médium pro sdělování informací

venkovni vitriny

Chce-li se firma, podnikatel, město či organizace zviditelnit na veřejném prostoru, má k tomu mnoho zaručených způsobů. Jedním z nich jsou venkovní vitríny, které působí jako skvělé médium, prostřednictvím kterého jsou sdělovány informace, nabídky, fotografie a další. Tyto vitríny jsou většinou umístěny na místech, kudy proudí velká spousta lidí.

Jako součást městského mobiliáře mohou vitríny sdělovat spoustu informací ohledně změn v legislativě, městských událostí a další. To stejné platí například i pro neziskové organizace a spoustu dalších sdružení města.

Firemní školení jinak?

Firemní školení je jednou z metod, jak vytvořit kvalitní zázemí pro zaměstnance. Protože pokud nemáte spokojené zaměstnance, tak to s vámi může dopadnout špatně.

inspirace na firemním školení

Číst dál...

Buďte na internetu vidět se SEO optimalizací stránek v Brně

Asi je vás jasné, že internet je největší globální trh, který nabízí všechny různé produkty i služby. Pokud v něm tedy chcete uspět, tak potřebujete být lepší než konkurence. A toho můžete dosáhnout pouze tehdy, pokud budete aktivně využívat nástroje online a internetového marketingu. Sociální sítě, SEO optimalizace webové stránky v Brně, ale i spoustu dalších. Ty nejlepší vám poradíme ve Weboo.

Číst dál...

Strategie podnikání - jak ji nastavit

Podnikatelská strategie je složitý proces, jehož výsledkem je komplikovaný dokument s podnikatelskou strategií. Jak to celé probíhá? Nejprve je nutné zanalyzovat externí a interní faktory, které ovlivňují firmu.

Číst dál...