Doba nás nutí se přizpůsobovat se trendům

Pokud vlastníte firmu už nějaký ten pátek, tak asi vnímáte nejvíc to, jak se doba a požadavky zákazníků změnily. Klienti chtějí všechno hned, okamžitě a nejlépe v tu chvíli, kdy objednali, mít produkt doma. A s full servisem. A proto jsme my, majitelé firem, nuceni přizpůsobovat se tomuto trendu, protože by u nás nikdo nenakupoval. Ovšem jak tohle všechno zkoordinovat? Pokud nevíte kudy kam, tak navštivte podnikatelské kurzy, které jsou opravdu efektivní a dělané jinak, než spousta hloupých seminářů, kde z vás pouze vytahují peníze.

podnikatelské kurzy

Číst dál...

Marketingové dovednosti Vám pomohou k vyšším ziskům

businessPokud Váš byznys skomírá, pak můžete tuto skutečnost změnit, a to hlavně pomocí marketingu. Že nevíte jak na to? S kurzy od pana Jiřího Jemelky budete mít jasno. Vyzkoušejte si praktický kurz marketingových dovedností – rozhodně nebudete litovat.

Číst dál...

Výhody digitálního tisku

Digitální tisk se řadí mezi moderní potiskové technologie. Protože se tiskne bez vytváření šablon a mezikroku, tak je tisk velmi rychlý. Přídomek digitální získal proto, že zdrojová data musí být uložena v počítači v digitální podobě.

Číst dál...

Zaměstnavatel by měl poskytnout svým pracovníkům nápoj na pracovišti

nápojové automaty

Každý zaměstnavatel chce po svých zaměstnancích, aby vykonávali co nejlépe svou práci. Ale stejně jako je povinnost zaměstnance odvádět perfektní práci, je povinnosti zaměstnavatele mu pracoviště co nejvíce zpříjemnit. Dle zákoníku práce musí zaměstnavatel svým zaměstnancům na pracovišti zajistit ideální podmínky pro bezpečný výkon práce. A jednou z povinností je poskytnout nápojové automaty na pracovišti.

Číst dál...

Co má umět správný manažer?

Řízení celé organizace by měl mít na starosti manažer. A k tomu, aby člověk mohl takovouto práci dělat, musí mít k tomu vhodné dispozice. Pokud má vhodné dispozice, tak si musí osvojit manažerské dovednosti, které mu pomohou při vedení firmy. V teorii se rozlišují 3 okruhy manažerských dovedností. Jako první jsou technické kompetence (hard skills), následují behaviorální kompetence (soft skills) a nakonec kompetence kontextové.

Číst dál...