Buďte úspěšní se svou firmou

Tři klíčové oblasti, kterým je potřeba se v podniku věnovat, jsou obchod, prodej a marketing. Každá kategorie je pouze o rozumu a logice. Takže pokud tyto tři vrcholy úspěšné pyramidy spojíte, tak budete mít úspěšnou firmu, které se zvýší zisky o desítky procent. Proto se nebojte investovat do firemního vzdělávání, kde se dozvíte, jak se vyrovnat třeba s ekonomickou krizí, jak přilákat nové zákazníky a tak získat nové zakázky.

Číst dál...

Radary pro města i vesnice

V posledních letech se radary velmi rozšířily. Jsou instalovány většinou na začátky obcí a měst, aby upozorňovaly řidiče ne to, že mají zpomalit. Jejich použití se velmi osvědčilo, a tak se rozšiřují i do menších obcí. Působí na řidiče hlavně psychologicky, protože v daný okamžik řidič neví, zda není pořízen i záznam jeho rychlé jízdy, a tak raději zpomalí, než aby platil pokutu. Ještě lvětší účinnost má radar, který je opatřen maketou kamery.

Číst dál...

Prodejní automaty - Kafka

Neexistuje snad jedno veřejné místo, kde by nebyl alespoň jeden prodejní automat. Dnes se prodejní automaty objevují téměř všude. Spousta firem si je nechává instalovat do svých prostor, čímž potěší zejména své zaměstnance a zákazníky. Také jsou automaty dostupné v nemocnicích, na úřadech, ve školách i na čerpacích stanicích. Jedním z nejoblíbenějších automatů je expressovar, který nabízí pestrou škálu kávových nápojů. Ale na oblíbenosti neztrácí ani automaty s potravinami či výdejníky vody.

Číst dál

Obecnímu rozhlasu ještě neodzvonilo

Každá obec a také města musí být vybavena vhodným prostředkem, prostřednictvím něhož je možné včas informovat obyvatele před nebezpečím, například před požárem či povodněmi. Klasikou mezi dorozumívacími systémy je drátový obecní rozhlas, u něhož je ale nezbytné používat kvalitní zesilovač a reproduktory. Podle toho, na jakou vzdálenost a kolik reproduktorů budete na rozhlas potřebovat, se musí použít dostatečně silný zesilovač.

Číst dál...

Radary - Bartekrozhlasy.cz

Radary slouží k měření rychlosti vozidel a nejčastěji jsou používány Policií ČR, vojenskou nebo obecní policií. Rychlost projíždějícího vozidla se zobrazí na velkoplošném displeji, a řidiči je tak podána informace o rychlosti, jakou se v dané chvíli pohybuje. Radary k měření rychlosti dodává odběratelům firma Bártek Rozhlasy s.r.o., která realizovala v rámci České republiky a sousedního Slovenska už více než tři sta kusů těchto informačních panelů.

Číst dál