Kde jinde dát reklamu, než do vitríny

Přemýšlíte, jak dát reklamu nebo důležité sdělení lidem na oči? Buď máte možnost pronajmout letado, natisknou billboard a proletět se nad městem nebo koupit reklamní vitrínu a hezky informace vyvěsit, jak se patří.

Číst dál...

Vizuální prvky v reklamě

O tom, že je reklama vizuální záležitostí není pochyb. Zákazníka musíte zaujmout a vizuální efekty k tomuto účelu slouží nejlépe. Dobře zvolený text má také zásadní význam. Vše do sebe musí zapadat.

svetelná reklama

Ideálně poutají pozornost světelné reklamy, jež mají schopnost přitáhnout pohled. Neztratí se ani v pochmurném počasí a večer, kdy město pomalu utichá, ozáří reklama okolí budovy a celkový dojem tak získá na dramatičnosti.

Jak zajistit, aby se vám neztratili zákazníci?

Pokud podnikáte, pravděpodobně máte zákazníky. Pokud podnikáte v pohostinství, tak máte i toalety a možná i recepci a pokoje, kde hosty ubytováváte. 

orientační systémy

A možná máte také vlastní zkušenost, že hosté nemůžou najít jídelnu, recepci nebo svůj pokoj. Pokud se to stává často, je to otravné pro personál i samotné hosty. Chybou je špatné značení. Pokud nevíte, kde takové značení sehnat, tak vám poradíme. To značení se často nazývá jako orientační systémy a vyrábí je firma OKdesign. Vyrobí vám značení do firmy, hotelu, nemocnice či města. A vaši hosté se už neztratí….

Možná si říkáte, že je to prkotina a průměrně inteligentní zákazník se dokáže zorientovat v prostoru raz dva. Ne každý se ale zorientuje stejně rychle a pokud něco hledáte, máte málo času a v pozadí jsou další okolnosti, které neznáte (stres, další schůzka atd.), tak to vše má vliv na to, jak rychle něco najdete. Prostě se smiřte s tím, že je na vás starat se o zákazníky, aby se u vás cítili jako v peřince a našli vás jednoduše a bez nutnosti vyptávání se či telefonování a dožadování se navigace.

Trendy v marketingu, které Češi stále nechápou

Často se mluví o řadě věcí, které by podnikatelé na internetu měli brát za standard. Každý nad tím pokýve hlavou, ale tím to končí. Ovšem neuvědomují si, že tímto přístupem přichází o stovky zákazníků!

 podnikatelské kurzy

Číst dál...

Vhodné umístění světelné reklamy

Najít vhodné umístění světelné reklamy může být někdy pěkná otrava. Obzvlášť v případě, že vaše provozovna (pobočka, firma, kancelář) nemá takové vhodné místo, kde se bude světelná reklama vyjímat. Jak to vyřešit? Zkuste se podívat po vyvýšených místech ve vašem okolí, kde se umisťují reklamy. Ve vaší blízkosti může být umístěna LED obrazovka, která promítá v určité sekvenci různé reklamní spoty, mezi kterými může být i vaše logo, nebo krátká upoutávka na vaše služby.

lights-night-lens-blur-large

Umístění světelné reklamy záleží tak na formátu, jaký zvolíte. Jiné formáty se používají pro umístění na omítku, jiné pro zavěšení, na sklo apod. S tímto vším vám ale poradí profesionální firma, která se zabývá výrobou a distribucí světelné reklamy a signmakingem.